ZADBAJ O SWOJEGO PRACOWNIKA

A ON ZADBA O TWOJĄ FIRMĘ

Jako firma specjalizująca się w rozwiązaniach gwarantujących bezpieczeństwo pracownika przygotowaliśmy personalizowaną ofertę dla Ciebie. Poniższa oferta za cel stawia sobie poprawę zdrowia Twoich pracowników, zapewnienie dużego komfortu w pracy – co w konsekwencji ma za zadanie podniesienie motywacji i efektywności pracowników.

1. Buduj rozwiązania zapobiegające problemom pracownika – ergonomia w pracy jest niezwykle ważna

Praca przy nadmiernym oświetleniu, zmieniającym się jego natężeniu jak i praca przy wszelkiego rodzaju monitorach to ogromny wysiłek dla oczu. Odbicia, migotania oraz kontrast pomiędzy pierwszym, a drugim planem, niewystarczające oświetlenie, nieprawidłowa odległość od monitora to czynniki, mające największy wpływ na nasz wzrok.
Warto na etapie zatrudniania pracownika pomyśleć o zapobieganiu problemom złego widzenia aby w konsekwencji uniknąć zaopatrzenia pracownika w okulary korekcyjne.

 

 

2. Oferuj komfortowe warunki pracy, chroń przed uszkodzeniami

W odpowiedzi na mocne potrzeby rynku informującego o pogarszaniu się wzroku społeczeństwa, marka stworzyła okulary 2w1 – ochronne i korekcyjne. Funkcja ochronna połączona z korekcją wzroku, to nie tylko usprawnienie pracy i zapewnienie niezbędnej ochrony wzroku, ale również niebywały komfort. Do wszystkich oprawek UNIVET mogą być wstawione soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe i progresywne wykonane zarówno z PC jak i CR39.

3. Dbaj o bezpieczeństwo pracownika po pracy

Oferujemy okulary ochronne z nadrukiem logo Twojej firmy. Teraz możesz wręczyć pracownikowi okulary ochronne zapewniając mu bezpieczeństwo podczas prac domowych a dzięki zamieszczonemu logo rozpoznawalność marki zdecydowanie wzrośnie.